TanadSport | Dou Active
Duo Active Dámske

             Duo Active Dámske

Duo Active Dámske Na predajni

Veľkosť
XS S M L XL
Farba
Orion
Krátky popis

Cena: 69.00 € s DPH

Dokonalá moderná dvojvrstvová spodná bielizeň s vynikajúcimi funkčnými vlastnosťami. Výborný odvod vlhkosti a zároveň ideálna tepelná izolácia tela. Devold® Active má unikátnu dvojvrstvovú konštrukciu. Dve pleteniny sú k sebe bodovo spojené a každá má rozdielne vlastnosti. Vnútornú vrstvu tvorí duté vlákno ThermoLite, ktoré je veľmi jemné a výborne odvádza vlhkosť od tela. Vonkajšia vrstva je vyrobená z jemnej Merino vlny Total Easy Care®, ktorá izoluje pred chladom a absorbuje vlhkosť z vnútornej vrstvy do vonkajšej, kde sa odparí. Toto Vám zaručí stály pocit sucha a tepla počas tých najnáročnejších aktivít. Devold Duo Active je extrémne jemná bielizeň. Ploché švy eliminujú otlaky kože. Ani pri dlhodobom nosení nezapácha, takže sa cítite v pohode a ste príjemní aj pre svoje okolie. Bielizeň Devold Duo Active je špeciálne upravená Easy Care - môžete ju prať v práčke a sušiť v bubnovej sušičke pri nízkej teplote.

 

Nezávadnosť a bezpečie pre zdravie vám garantuje certifikácia OEKO-TEX®. Značka Devold totiž spĺňa prísne kritériá medzinárodného testovacieho a certifikačného systému pre textílie.

Výhody

 

    priedušný materiál - lepší odvod potu z povrchu tela

    ideálny pre jesenné a zimné športy (lyže, bicykel), turistiku a iné aktivity v chladných dňoch pri teplotách -20 °C až +10 °C

    unikátne spojenie dvoch materiálov - syntetiky ThermoLite (spodná vrstva) a jemnej prírodnej merino vlny (vrchná vrstva)

    dva v jednom - prvá vrstva odvádza pot a druhá hreje (termoreguluje)

    ploché švy - žiadne otlaky kože, väčšie pohodlie

    teplo a sucho za každého počasia

    mäkké na omak a prispôsobivé vášmu telu - extrémne pohodlie pri pohybe

    odolnosť voči zápachu - nemusíte ich tak často prať (super pri dlhších túrach)

    80% prírodná merino vlna - hreje, aj keď je vlhká