MENU
Úvod Virt. prehliadka Kontakt

Cyklistické oblečenie

S vetrom opreteky na bicykli, to je krásny pocit. No aby bol ten pocit čo najpríjemnejší je potrebné mať správne a funkčné cyklistické oblečenie. Je to nemenej dôležité ako výber správneho bicykla.  Len kvalitné cyklistické oblečenie Vám spríjemní váš zážitok . Práve dobrý a kvalitný materiál oblečenia zabezpečí komfort práve pre vás aj pri najväčšej záťaži v náročnom teréne.

Čo by teda nemalo chýbať vo výbave každého správneho cyklistu?

Základom je kvalitný cyklistický dres z umelých tkanín , ktorý skvele odvádza pot a telo udržuje v suchu. Následne sú to cyklistické nohavice , ktoré majú špeciálnu vložku ,čo umožňuje príjemný pobyt v sedle. Vaše ruky ďalej ochránia cyklistické rukavice . Majú vnútornú výstelku a protišmykovú povrchovú úpravu, ktorá zabezpečí pohodlné držanie riadidiel. Ďalej sú to rôzne doplnky ako  ponožky, návleky, čiapky alebo čelenky a samozrejme nesmie chýbať cyklistická helma a fľaša na vodu.

V našej predajni nájdete cyklistické oblečenie vhodné pre každé ročné obdobie. Je vhodné ho kombinovať taktiež s thermoprádlom , ktoré je hlavne funkčné a môžete si vybrať z rôznych variánt nielen na leto ale aj na chladnejšie obdobie.

Ako si správne vyberať cyklistické oblečenie?

V prípade nepríjemného počasia je potrebná kvalitná vetrovka alebo bunda. Či už je na vašej cyklotúre chlad, vietor alebo nepríjemný náhly dážď. Práve preto máme pre vás sady , ktoré vás ochránia , ale sú zároveň príjemného strihu a svojou ľahkosťou , čo je obrovská výhoda ju kľudne môžete schovať aj do vrecka.

Ďalej sú to cyklistické nohavice, ktoré sú asi najchúlostivejšou časťou oblečenia pre cyklistu. Dôležité je, aby vám správne sedeli , pretože práve to ovplyvňuje pocit z jazdy a chuť neustále sa vracať k tomuto športu.

V našej ponuke nájdete dámsku aj pánsku kolekciu oblečenia a taktiež sme nezabudli ani na deti, pre ktoré je výber bohatý , či už farebne alebo vzorovo. Preto navštívte našu predajňu a my vám ochotne pomôžeme pri správnom výbere.

Partneri

© 2020 tanadsport.sk All rights reserved | Design by Wstechnology