MENU
Úvod Virt. prehliadka Kontakt

Športové oblečenie

V tejto kategórii Vám ponúkame rozmanitý výber nohavíc, tričiek, mikín , búnd a spodnej bielizne . Rovnako u nás môžete nájsť rôzne doplnky ako sú opasky, peňaženky a rôzne druhy slnečných okuliarov.

Športové oblečenie , ktoré Vám ponúkame je jedno z najširších na trhu. Tovar je kvalitný a značkový , od najznámejších svetových výrobcov.  Samozrejme Vám na všetok tovar bude poskytnutá zákonom daná minimálne 2 ročná záruka.

Čo teda u nás nájdete ?

  • Športové oblečenie

A to počnúc spodným prádlom , rôzne tričká , mikiny, bundy , termoprádlo , kraťasy , tepláky a rôzne iné doplnky, pre Vaše pohodlné športovanie

  • Športová obuv

Tu nájdete rôzne druhy tenisiek na šport ako aj na voľný čas, ďalej sú to futbalové kopačky, bežecká obuv, rôzne sandále a samozrejme nesmie chýbať obuv pre turistov a zimná obuv spolu s kvalitnou impregnáciou a prípravkami pre predĺženie životnosti obuvi.

  • Doplnky

Sem patria šiltovky, čiapky, ruksaky , peňaženky, rôzne zimné doplnky , fľaše na pitie , ponožky ale aj opasky

U nás si vyberie každý !

Športové oblečenie si vyberú na seba aktívny športovci ako aj ľudia pre bežné príležitosti aj na voľný čas.  Väčšina nášho sortimentu je denne nositeľná ,  prispôsobená každému počasiu.  Či už ľahká bunda na jarné obdobie , alebo plavky a tričká na letné horúčavy , ako aj mikina a športová obuv na jesenné prechádzky a samozrejme kvalitné, nepremokavé bundy na studenú zimnú fujavicu.

Takže hor sa do nakupovania !!

Partneri

© 2020 tanadsport.sk All rights reserved | Design by Wstechnology